בדרך לבית עם שרון דידי:

ליווי משקיעים לרכישת נדלן להשקעה או למגורים- רוצים גם אתם להיות משקיעים בנדלן? רוצים גם לרכוש דירה נוספת להשקעה או אולי זאת הדירה הראשונה שלכם? אני אלווה אתכם לאורך כל התהליך מהשלב של הרעיון- מה לקנות?, כמה כסף צריך?, מה עושים אם אין הון עצמי ועדין רוצים לרכוש דירה.

ייעוץ משכנתא ומחזור משכנתא- אני בונה לכם את התמהיל הנכון עבורכם, משכנתא הינה הלוואה שיכולה להעיק על בני הזוג, תמהיל נכון יגרום להתנהלות כלכלית ולביטחון כלכלי בהמשך הדרך.
אל תתנו לנציגה בבנק לנהל לכם את המשכנתא, אני אשיג עבורכם את הריביות הנמוכות ביותר ואחסוך לכם כסף על ידי יצירת תמהיל נכון עבורכם.

השלבים הם:

1.בדיקת היתכנות- בדיקה שבה אני מבינה האם הנתונים ה"יבשים" הקיימים מספיקים לרכישת נדלן, בבדיקה זאת אני מתייחסת להכנסה, הון עצמי, הלוואות קיימות, חסכונות קיימים וכל מידע שהמשקיע מעביר לי, אני מסתכלת על ההיתכנות ליצירת עסקת נדלן.

2. בניית תוכנית ביטחון כלכלי, בה אנו בודקים את האפשרויות הכלכליות העומדות לפניכם ואיך אפשר למקסם את ההשקעה במינימום עלויות.

3. שלב מציאת הנכס– עזרה במציאת הנכס להשקעה או למגורים (במידת הצורך), במידה ומצאתם נכס, עוד יותר טוב, קיצרתם את התהליך :).

4. ייעוץ וליווי משכנתא– לאחר שהחלטנו על הנכס, נכנס שלב המימון, במידה ויש צורך במשכנתא, אני אבנה לכם את התמהיל שנכון במיוחד עבורכם, בנוסף אשיג לכם את הריביות הנמוכות ביותר מהבנק.

5. ליווי עד לרישום הנכס על שמכם– לאחר לקיחת המשכנתא, ישנו תהליך שקורה עד לרישום הנכס באופן מלא על שמכם, אני מלווה אתכם עד שנראה שהכל נרשם כהלכה.

רוצים גם להיות משקיעים בנדלן? רוצים גם אתם לדעת שעשיתם את התהליך בצורה הנכונה ביותר , בלי לעשות טעויות קריטיות בדרך? רוצים גם אתם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר שמתאימה במיוחד עבורכם?

זה הזמן לקבל ממני ליווי לאורך כל תהליך הרכישה, משלב הרעיון ועד לרישום הנכס על שמכם.

איתנו זה פשוט קורה- במקום לדבר עושים.

ייעוץ משכנתא, יועצת משכנתא

ייעוץ משכנתא- חיסכון של מינימום 80,000 ש"ח, ייעוץ משכנתא לפני לקיחת משכנתא או לפני מחזור משכנתא, במקום לתת לנציגה בבנק להוביל אותך לתמהיל שטוב לבנק, אני אשב ואבנה לך תמהיל שמותאם במיוחד עבורך וחד משמעית לא טוב לבנק, מטרתי היא שתשלם פחות ריביות לבנק.

רכישת דירה להשקעה

ליווי לרכישת דירה להשקעה- אחת ההשקעות הנבונות היא רכישת דירה להשקעה, אך איך עושים את זה? אני אלווה אתכם משלב הרעיון, לאחר מכן נבנה תוכנית מדוייקת לביטחון כלכלי, מציאת הנכס , ייעוץ משכנתא עד לרישום הנכס על שמכם, התהליך הופך להיות נעים וזורם ולא מסורבל ובירוקרטי

רכישת דירה למגורים

ליווי לרכישת דירה למגורים
סיימתם צבא? אתם אחרי הטיול הגדול? התחתנתם ועכשיו אתם מעוניינים להתחיל את החיים
ורוצים לרכוש דירה למגורים? אני אלווה אתכם מהשלב של הרעיון, גם אם אין לכם את כל הכסף לרכישת דירת חלומותיכם.

Purchase Now

Avada is incredibly responsive, with a refreshingly clean design

And it has some awesome features, premium sliders, unlimited colors, advanced theme options and so much more!
Purchase Now

שם מלא (חובה)

כתובת המייל שלך: (חובה)

טלפון

איך נוכל לעזור?